اخبار

نکاتی در رابطه با انتخاب و خرید HPL نمای ساختمان

نکاتی در رابطه با انتخاب و خرید HPL نمای ساختمان
خرید اچ پی ال نمای ساختمان نیازمند دقت فراوان است. یکی از نکات بسیار مهم در مورد HPL انتخاب از بین انواع برند های موجود در بازار است. تنوع برند ها و همچنین تنوع رنگ و مدل این متریال برای نمای ساختمان آنچنان زیاد است که حتی برخی از نماکاران حرفه ای نیز در انتخاب دچار مشکل می شوند.فارق از برند و رنگ و مدل اچ پی ال نما ، باید به نکاتی در هنگام خرید دقت کرد تا خریدی مطمئن صورت پذیرد.

شرایط جابجایی، حمل و نگهداری نمای HPL

شرایط جابجایی، حمل و نگهداری نمای HPL
یکی از نکات مهم در مورد نمای اچ پی ال، دستورالعمل حمل و جا به جایی آن است. همچنین نگهداری این نوع از نمای ساختمان باید به گونه ای باشد که از هیچ نظر دچار آسیب نشود. در این مطلب به نکاتی از این دست بپردازیم تا افرادی که با نمای hpl کار می کنند ، توجه بیشتر خود را به مسائل حمل و نگهداری آن به خرج دهند.

نحوه برش زدن، سوراخکاری و نصب پنل های HPL

نحوه برش زدن، سوراخکاری و نصب پنل های HPL
پنلهای HPL را می توان با دستگاه های عادی نجاری برش داد. اما توجه داشته باشید که حتما از تیغه های مخصوص این کار استفاده شود. با توجه به فشردگی پنل ها، سرعت برش دستگاه باید پایین تر از زمانی باشد که چوب های غیر کامپوزیت را برش می دهد.

پارتیشن سرویس بهداشتی

پارتیشن سرویس بهداشتی
پارتیشن های سرویس بهداشتی، پارتيشن ضد آب، پارتيشن hpl، پارتيشنpvc، پارتيشن فضاهای خيس و نمدار، ديوارهای جداكننده ای هستند كه در سرويس بهداشتی با عمق كم استفاده ميشوند و قابليت شستشو دارند. این نوع از پارتیشن ها با تنوع رنگ و مدل های اجرايی مختلف توليد ميشود. ورق ضدآب  hplازورقهای بسيار مقاوم و ضدآب بازار ميباشد كه در استخرها، سرویس های بهداشتی، كابينت لباس و لاكرها در اتاق تعويض لباس و خيلی از موارد مشابه كه تاكنون در فرودگاهها و سيتی سنترها و بيمارستانها و ارگانهای بزرگ و كوچك دولتی و خصوصی استفاده شده است.

سیستم نصب پنل های HPL

سیستم نصب پنل های HPLنصب ورق و تجهیزات hpl به سه صورت انجام میشود که مجموعه کابین گستر با توجه به نوع پروژه و ویژگی های آن را اجرا میکند. از روش های معمول نصب ورق های hpl میتوان به روش نصب بصورت چسب، نصب همراه با زیر سازی بصورت ساخت شبکه و در نهایت نصب با پیج بصورت نمایان انجام خواهد شد.
مجموع ۱۷ رکورد - در ۴ صفحه