اخبار

روشهای نصب اچ پی ال در نمای ساختمان

روشهای نصب اچ پی ال در نمای ساختمان
ورقهای HPL پوشش بسیار مناسبی برای نمای خارجی ساختمان ها میباشد و به علت مقاومت در برابر رطوبت، حرارت و اسیدهای ضعیف با آرامش خاطر و اطمینان نسبت به دوام آن و ثابت ماندن خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن می توان از این محصول یعنی hpl نما با تنوع رنگی فراوان استفاده کرد.

ایده های طراحی زیبای نما با پنل های اچ پی ال

ایده های طراحی زیبای نما با پنل های اچ پی الاز آنجایی که اچ پی ال قابلیت انعطاف پذیری ندارد و بیشتر برای سطوح مسطح قابل استفاده است، استفاده از آن در ترکیب با متریالی مانند شیشه و...علاوه بر زیبایی دو چندان به طراحی و استفاده از آن کمک شایانی می کند.

پنل های HPL مخصوص نمای ساختمان

پنل های HPL مخصوص نمای ساختمان
در دنیای امروز تعداد بسیار زیادی متریال نمای ساختمان از جنس ها و رنگ های مختلف وجود دارد اما همه آنها ایده آل نیستند. متریالی که برای نمای ساختمان استفاده می شود باید ویژگی هایی داشته باشد که در این مقاله به آنها می پردازیم. پنل های HPL بهترین انتخاب در رابطه با زیبایی و کیفیت نمای ساختمان هستند.

صفحه hpl مخصوص روی کابینت

صفحه hpl مخصوص روی کابینت
یکی دیگر از کاربردهای صفحات HPL، استفاده از روکش HPL به عنوان صفحه روی کابينت است. در این مطلب با مواد تشکلیل دهنده روکش HPL و نحوه نگهداری آن آشنا می شوید.

کاربردهای مختلف پارتیشن های HPL

کاربردهای مختلف پارتیشن های HPL
درب و پارتیشن های HPL کابین گستر برای ساخت سرویس بهداشتی، رختکن، مراکز ورزشی، ادارات و مراکز خرید بهترین انتخاب است. این نوع از پارتیشن طیف گسترده ای از نیازهای مشتریان را جوابگو است.
مجموع ۱۷ رکورد - در ۴ صفحه