اخبار

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

 نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهراندر نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، سالن 35 پذیرای شما دوستان گرامی هستیم. 6 الی 9 مرداد 98 ساعت 10 الی 18. محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران.

همه چیز در مورد انتخاب و خرید روشویی سرویس بهداشتی

همه چیز در مورد انتخاب و خرید روشویی سرویس بهداشتی
 برای زیباتر شدن منازل تمامی نکات را رعایت می کنیم اما شاید به برخی از فضاها توجه کمتری شود، سرویس بهداشتی از آن دسته فضاهاست. بدون شک یکی از مهم ترین قسمتهای سرویس بهداشتی که به زیبایی آن کمک می کند، روشویی است. روشویی ها اگرچه حتی کوچک باشند، می توان با یک انتخاب خوب و متناسب با فضای سرویس بهداشتی آنرا زیبا کرد.

راهنمای خرید کابینت روشویی HPL

راهنمای خرید کابینت روشویی HPL
پارتيشن سرويس بهداشتی يا كابين سرويس بهداشتی هر دو به يك معنی می باشد. ورق اچ پی ال ١٢ ميل در اجرای كابين سرويس بهداشتی مورد استفاده قرار می گيرد. بيشترين استفاده اين نوع ورق hpl برای فضای خيس و نمناك مثل روشویی، حمام و سرويس بهداشتی و توالت و استخر و آزمايشگاه و توالت های عمومی شهرداری و سيتی سنترها، فرودگاهها، مگامال ها، راه آهن، ترمينال، پايانه مسافربری و ساير نهادها و ارگانهای دولتی كاربرد دارد .

درب های مناسب برای سرویس های بهداشتی – حمام و توالت

درب های مناسب برای سرویس های بهداشتی – حمام و توالت
در سالهای اخیر به علت پایین بودن متراژ آپارتمانها و به تبع آن متراژ پایین سرویسهای بهداشتی ،دربهای حمام و توالت بیشتر در معرض آب و بخار قرار دارند این مسأله در کنار استفاده از دربهای نامناسب برای محیط های مرطوب باعث شده دربهای سرویس های بهداشتی عمر مفید بسیار پایینی نسبت به سایر دربهای ساختمان داشته باشند. در این نوشتار قصد داریم دربهای موجود در بازار ایران را بر اساس مقاومت آنها در برابر رطوبت اولویت بندی کنیم همچنین راهکاری را جهت بالا بردن عمر مفید دربهایی که در اولویت های پایین تر قرار دارند ارئه دهیم.

​چند نکته مهم در مورد درب ملامینه HPl

​چند نکته مهم در مورد درب ملامینه HPl
در این مقاله با ویژگیها و مشخصات درب ملامینه اچ پی ال و ساختار آن آشنا می شوید. همچنین توضیح می دهیم که این نوع درب برای چه فضاهایی مناسب است. درب های منازل مسکونی و آپارتمان ها به دو روش تمام چوب و روکشی ساخته می شوند. درب های ملامینه اچ پی ال از نوع درب های روکشی هستند.
مجموع ۱۷ رکورد - در ۴ صفحه