راهنمای خرید کابینت روشویی HPL

تاریخ : جمعه , ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ ۱۸:۰۳
راهنمای خرید کابینت روشویی HPL
پارتيشن سرويس بهداشتی يا كابين سرويس بهداشتی هر دو به يك معنی می باشد. ورق اچ پی ال ضدآب ١٢ ميل در اجرای كابين سرويس بهداشتی مورد استفاده قرار می گيرد. بيشترين استفاده اين نوع ورق hpl برای فضای خيس و نمناك مثل حمام و سرويس بهداشتی و توالت و استخر و آزمايشگاه و توالت های عمومی شهرداری و سيتی سنترها، فرودگاهها، مگامال ها، راه آهن، ترمينال، پايانه مسافربری و ساير نهادها و ارگانهای دولتی كاربرد دارد .

چرا از ورق در كابين سرويس بهداشتی و پارتيشن سرويس بهداشتی استفاده ميشود؟
جواب اينكه ورق های اچ پی ال ١٢ ميل با جديدترين فناوری روز دنيا و با دستگاههای پرس فوق سنگين و روكش ضد خش توليد شده و كاملا ضد آب و عايق رطوبت بوده و ماندگاری بسيار بالايی در مقابل شستشو و نظافت كابين ها و همچنين عدم تاب برداشتن ورق های اچ پی ال و تنوع رنگ و مقاوم بودن در مقابل ضربه و محكم شدن پيچ خودكار در آن می باشد .

دلایل استفاده از کابینت‌ روشویی ( کابینت دستشویی ) ؟

علاوه بر زیبایی و نظم آیا تا به‌ حال فکر کرده‌اید چرا استفاده از کابینت‌ روشویی برای اکثر افراد ایده آل است؟ یکی از موارد مهم بهداشت است. محیط سرویس‌ های بهداشتی منبعی از هزاران میکروب بوده و با هر بار عمل فلاش تانک تعداد زیادی از این میکروب‌ ها تا شعاع چند متری اسپری می‌گردد. لذا پزشکان توصیه می‌کنند مسواک و سایر وسایل بهداشتی در یک محفظه در بسته قرار گیرند. بنابراین استفاده از کابینت‌ روشویی با روکش HPL در سرویس بهداشتی از بروز ارگانیسم‌های خطرناک از جمله: استرپتوکوکسی، ای کولی و استافیلاکوکسی جلوگیری می‌نماید.
ضمنا بخاطر نوع پوشش روکش نظافت کابینت ها به راحتی انجام می شود. کابینت های دستشویی HPL ضدآب و در برابر رطوبت نم و بخار مقاوم می باشند. این روکش ها که کاملا ضد خش و آنتی باکتریال هستند و ضمنا در برابر مواد شوینده مقاومند.

مطلب مرتبط: همه چیز در مورد انتخاب و خرید روشویی سرویس بهداشتی
 

راهنمای خرید کابینت روشویی

اگر روشویی منتخب شما دارای کابینت هم باشد مشخصات کابینت آن هم بسیار مهم است. کابینت روشویی باید ویژگیهای زیر را دارا باشد:
  • جنس کابینت که حتما باید ضد آب باشد در غیر اینصورت در کوتاهترین زمان ممکن از بین میرود.
  • کابینت روشویی هم به مانند خود روشویی باید اندازه گیری دقیق شود. زیرا در صورت عدم دارا بودن ابعاد دقیق برای مشکل ساز می شود.
  • اگر میزان فضای داخلی کابینت زیر روشویی برایتان مهم است پس حتما هنگام خرید به این نکات نیز توجه داشته باشید.
    • تعداد درب های کابینت را ببینید. به طور معمول کابینت های زیر روشویی تک درب یا دو درب هستند که وقتی درب آن را باز می کنید باکس کابینت را مشاهده میکنید. این فضا میتواند بدون طبقه بصورت یک تکه باشد یا با داشتن یک یا دو طبقه فضاهای تفکیکی را در اختیار شما قرار دهد.
    • در بعضی از این کابینت ها کشو هم ساخته میشود که البته در کابینت های ابعاد بزرگ امکان پذیر است چرا که در ابعاد کوچک به دلیل گودی کاسه روشویی امکان ساخت آن وجود ندارد. البته در مواردی روشویی کابینتی (یک کابینتی که روشویی روی آن قرار گرفته است) امکان ایجاد کشوی کوچک وجود دارد.
  • بعضی از روشویی ها دارای ست آینه هم هستند که چون آینه بر اساس ست ساخته شده زیبایی دو چندانی به سرویس بهداشتی شما می بخشد.
  • در مجموع حتما درنظر داشته باشید محصولی که خریداری میکنید خاصیت ضد آبی را داشته باشد چرا که روشویی بدون مصرف آب بی معناست پس این کالا دائما در برخورد با آب است.
  • با توجه به آلودگی های احتمالی که در سرویس بهداشتی وجود دارد سعی کنید محصولی را تهیه نمایید که دارای خاصیت آنتی باکتریال باشد تا میکروب ها و آلودگی ها را به خود جذب نکند.