پارتیشن سرویس بهداشتی

تاریخ : یکشنبه , ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ ۱۵:۰۲
پارتیشن سرویس بهداشتی
پارتیشن های سرویس بهداشتی، پارتيشن ضد آب، پارتيشن hpl، پارتيشن pvc، پارتيشن فضاهای خيس و نمدار، ديوارهای جداكننده ای هستند كه در سرويس بهداشتی با عمق كم استفاده ميشوند و قابليت شستشو دارند. این نوع از پارتیشن ها با تنوع رنگ و مدل های اجرايی مختلف توليد ميشود. ورق ضدآب  hplازورقهای بسيار مقاوم و ضدآب بازار ميباشد كه در استخرها، کابین و درب سرویس های بهداشتی، كابينت لباس و لاكرها در اتاق تعويض لباس و خيلی از موارد مشابه كه تاكنون در فرودگاهها و سيتی سنترها و بيمارستانها و ارگانهای بزرگ و كوچك دولتی و خصوصی استفاده شده است.
 

ورق ضد آب اچ پي ال در كجا توليد ميشود و از كجا وارد ايران شد؟

ورق hpl از چند لايه ورقه مواد خام رزين با ١٨٠ درجه فشار اتمسفر توسط پرس های سنگين با دمای بالا، در عمق های متفاوت و با قابليت های متفاوت بمدت يك هفته توليد و آماده برش و لب تراش ورق و آماده بهره برداری ميشود،
اين نوع ورق ابتدا در آلمان توليد و سپس تركيه فن آوری را به كشور خودش آورد و بعد از آن شركتها و كشورهای ديگر نيز توليد اين نوع ورق ضد آب را آغاز كردند. شركت گنتاژ از قديمی های توليد اين نوع ورق در تركيه ميباشد كه معمولا از تركيه بصورت پالتی و كانتينر خريداری و وارد بازار ايران ميشود. البته نمونه چينی آن نيز وارد بازار شده وليی متاسفانه كيفيت پايين تر و غير قابل رقابت با نمونه ترك خود دارد، ورق اچ.پی.ال يا ورق ضد آب بوسيله يراق آلات آبكاری شده آلومينيوم آماده نصب در سرويس بهداشتی و فضای مرطوب ميگردد.
 
پارتيشن و كابين سرويس بهداشتی از ورق تمام pvc و كاملا ضد آب و عايق رطوبت و برای جداسازی فضای سرويس بهداشتی و حمام در بيمارستانها و ادارات و سازمانها و سيتيی سنتر ها مناسب ميباشد.

پارتيشن سرويس بهداشتی يا كابين سرويس بهداشتی هر دو به يك معنی ميباشد. ورق اچ پی ال ١٢ ميل، از شركت گنتاژ تركيه وارد ايران ميشود و در اجرای كابين سرويس بهداشتی مورد استفاده قرار ميگيرد. از اين نوع ورق hpl بیشتر در فضاهای مرطوب مثل حمام، سرويس بهداشتی، استخر، آزمايشگاه و توالت هايی عمومی شهرداری و سيتی سنترها، فرودگاهها، مگا مال ها، راه آهن، ترمينال، پايانه مسافربری و ساير نهادها و ارگانهای دولتی استفاده می شود.
 

چرا از ورق hpl در كابين سرويس بهداشتی و پارتيشن سرويس بهداشتی استفاده ميشود؟

جواب اينكه ورق های اچ پی ال ١٢ ميل، با جديدترين فن آوری روز دنيا و با دستگاههای پرس فوق سنگين و روكش ضد خش توليد می شوند. پارتیشن های سرویس بهداشتی كاملا عايق رطوبت بوده و ماندگاری بسيار بالايی در مقابل شستشو و نظافت كابين ها دارند.  همچنين عدم تاب برداشتن ورق های اچ پی ال، تنوع رنگ، مقاوم بودن در مقابل ضربه و محكم شدن پيچ خودكار در آن ميباشد برای مشاهده انواع  مدل های درب و کابینت سرویس بهداشتی کابین گستر رز روی دکمه زیر کلیک کنید.
 

کابین و درب سرویس بهداشتی

محصولات ضد آب و پارتشین ضد آب سرویس بهداشتی HPL