درباره ما

 

     شرکت کابين گستر رز در سال 1384 تأسيس و در زمينه واردات ورق هاي HPL   و استفاده از آنها در سيستم هاي پيش ساخته مبلمان محيط هاي مرطوب  (wet furniture)   اعم از کابينهاي توالت، دوش، رختکن، نيمکت، کمد رختکن، روشويي  و کابينتهاي آزمايشگاهي، حمام و استخر شروع به فعاليت نمود.

     از ديگر فعاليتهاي شرکت ، اجراي نماي داخلي با استفاده از ورق هاي   HPL است که با زير سازي فلزي و به صورت نصب خشک انجام مي شود.

     هدف اوليه اين مجموعه انتقال مواد اوليه و تکنيک هاي ساخت از منابع خارجي به داخل کشور و در مرحله بعدي توليد آنها در داخل کشور بود. اين مجموعه طي مدت زماني کوتاه توانست در پروژه هاي بزرگي شرکت کرده و جاي خالي روشهاي نوين و بهداشتي براي سرويس ها ي عمومي را پر نمايد. کابين گستر در حال حاضر  با 8 سال سابقه و بيش از 400 پروژه اجرا شده ،  مجرب ترين تشکيلات در حوضه فعاليت خود مي باشد.

      محصولات و خدمات کابين گستر قابل استفاده در انواع محيط هاي عمومـــــــي از جمله فضاهای اداري – تجاري ، ورزشي -  تفريحي ، صنعتی، اقامتي ، آزمايشگاهی ، بيمارستاني ، آموزشي  و ... می باشند.

 

برخی خدمات کابین گستر


خدمات واحد فنی

     تهیه نقشه جزییات نصب بر اساس پلان محل.

     مشاوره در انتخاب رنگ و طرح مناسب و هماهنگ با سایر ویژگی های محل.

     مشاوره اولیه در مراحل مختلف ساختمانی جهت رعایت استانداردهای لازم که مراحل بعدی نصب را اقتصادی تر و آسان تر می گرداند.

 


خدمات واحد فروش

     شرکت کابین گستر با دارا بودن موجودی ورق در ضخامت ها و رنگ های متنوع، آمادگی ارایه محصولات به صورت ورق خام و بریده شده، انواع یراق و انجام پروژه های مربوطه به مشتریان محترم را دارد.